Marmara'da Günübirlik Dalışlar     
Marmara'da Günübirlik Dalışlar

Yaz süresince günübirlik marmara dalışları devam ediyor...(HER HAFTASONU)


İş hayatı, ev, sınavlar, kalabalık, trafik, gürültü derken kendinize vakit ayıramadığınızdan mı yakınıyorsunuz? Kendime vakit ayırsam bile bu, bir hobiyle uğraşmak için yeterli bir vakit olmaz mı diyorsunuz? Biz bu kısa zamanda; üstelik çok da yakınınızda bir yer biliyoruz size iyi gelecek: mavi, büyüleyici sualtı dünyası… Oasis Dalış Merkezi, herkes dalabilsin diye, artık yeşil Bursa’mızın mavi derinlikleriyle sizleri buluşturmak için hazır. Bursa kıyılarında, farklı noktalarda yapmış olduğumuz keşif dalı
şlarının ardından sizler için en keyifli dalış noktasını belirlemiş bulunmaktayız. Tecrübeli bay / bayan dalış eğitmenlerimiz ve kaliteli ekipman stoğumuzla sizleri günü birlik dalışlarımıza bekliyoruz. Detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.


DENEME DALIŞI : Sualtının büyülü dünyasını kısa bir sürede olsa denemek istiyorsanız bu fırsat kaçmaz. Yarım saatlik bir eğitimin ardından birebir eğitmen eşliğinde yapılan deneme dalışlarıdır. Bu dalışlarda sualtı fotoğraf ve videolarınızı çekerek güzel bir hatıra bırakıyoruz.

 
BAŞLANGIÇ SEVİYESİ DALIŞ KURSLARI : Sertifika alarak sualtının derinlerine inerek özgür bir dünyada palet vurmak istiyorsanız. Hafta sonu günübirlik ve hafta içi uygun günlerde dalışlarınızı tamamlayarak Türkiye de ve Dünyada geçerli sertifikaya sahip olarak , profesyonel dalış hayatına adım atmış olacaksınız. 


TECRÜBE DALIŞLARI :Dalış sayısını arttırmak ve ileri seviye dalış eğitimleri almak için derin dalış, navigasyon, gece dalışı, uzmanlık dalışları gerçekleştirebilirsiniz.


KURUMSAL FAALİYETLER: Çalışma arkadaşlarınızla motivasyon ve gurup çalışması mı yapmak istiyorsunuz. Hem dalış hem mangal keyfi yaparak süper bir gün geçirmek için denizden daha iyi bir seçenek yok bizce. Kurumsal eğitim ve organizasyonlar için bize ulaşın.


DALIŞ TURLARI: Bursa Oasis Dalış Merkezi teorik eğitimlerini ve havuz dalışlarını Bursa’da, açık deniz dalışlarını ise mevsim ve hava şartlarını gözeterek yurdun dört bir yanına -hatta ülke dışına- yapmaktadır. Bursa dahi olsanız aktif bir dalıcı olmak artık çok kolay ve her geçen zaman daha da kolaylaşacak.

Tek Dalış 125TL
Çift Dalış 200TL
Çift Dalış 180TL (Full ekipmanı olan)
Deneme Dalışı 175TL(Deneme dalışı 30 dakika olup fotoğraf ve video çekilmektedir)
  


DALIŞ PROGRAMI 
HAFTAİÇİ:Çarşamba (Talebe göre kurumsal organizasyonlar için diğer günlerde de etkinlik yapılabilmektedir.)
HAFTASONU:Her Cumartesi ve Pazar günleri etkinlik yapılmaktadır.